Телевізори
Кріплення для ТВ
Кліматична техніка
Велика побутова техніка
Дрібна побутова техніка

Способи оплати

Готiвковий розрахунок

30.05.2025

Оплата готівкою можлива при покупці безпосередньо в магазині або кур'єром на доставку на адресу. Оплата провадиться виключно у національній валюті за курсом визначеним на момент замовлення.

На підтвердження оплати ми видаємо вам видатковунакладну (товарний чек).

Безготiвковий розрахунок / Картой на сайтi

30.05.2025

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення менеджер магазину роздрукує вам рахунок-фактуру, який ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої фірми. Також ви зможете оплатити замовлення в касі будь-якого банку або через термінал на рахунок, який повідомить вам менеджер з продажу.

Є можливість здійснювати оплату через Термінал, POST Термінал, у Салон-магазині, при адресній доставці, комісія за такого виду оплати становитиме +3% до загальної вартості.

Оплата Частинами / Розстрочка / Кредит

30.05.2025

На даний час НЕ працює послуга Оплата Часятми, Розстрочка від ПриватБанку та УкрСибБанку. Комісію можете уточнити у менеджера або на сайті Приват Банку у розділі для Фізичних осіб.

Для юридичних осіб пакет усіх документів надається разом із товаром. Видача замовлень, оплачених за безготівковим розрахунком, здійснюється після приходу грошей на наш рахунок.